Dark Rosse
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Hana To Akuma

3 participanți

In jos

Hana To Akuma Empty Hana To Akuma

Mesaj  Bad Girl Sakura Sam Iun 27, 2009 5:58 pm

Ten years ago, Vivi, a demon, decided to leave the demon realm and come to the human world. There he found an abandoned baby and on a whim decided to keep it. Since then, he has lived together with Hana... but having a fourteen-year-old girl around you, is it really that simple?

Hana To Akuma 33ug4gi
Bad Girl Sakura
Bad Girl Sakura

Mesaje : 115
Data de înscriere : 27/06/2009
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Hana To Akuma Empty Re: Hana To Akuma

Mesaj  Nemesis. Sam Iun 27, 2009 6:09 pm

M-am apucat nu de mult timp sa o citesc si eu,insa din lipsa de timp am renuntat,pe atuci era on-going si nu-mi place sa citesc mangauri care nu sunt incheiate,ma enerveaza sa astept sa tot apara cate un capitol
Nemesis.
Nemesis.

Mesaje : 58
Data de înscriere : 24/06/2009
Varsta : 32

Sus In jos

Hana To Akuma Empty Re: Hana To Akuma

Mesaj  Bad Girl Sakura Dum Iun 28, 2009 7:23 am

Nemesis. a scris:M-am apucat nu de mult timp sa o citesc si eu,insa din lipsa de timp am renuntat,pe atuci era on-going si nu-mi place sa citesc mangauri care nu sunt incheiate,ma enerveaza sa astept sa tot apara cate un capitol

Inca este ongoing si te inteleg si eu trebuie sa astept mult pana ies. Crying or Very sad
Bad Girl Sakura
Bad Girl Sakura

Mesaje : 115
Data de înscriere : 27/06/2009
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Hana To Akuma Empty Re: Hana To Akuma

Mesaj  iulik_chan Dum Iul 05, 2009 8:51 am

imi place mult cum suna prezentarea si mai ales idea acestui manga insa daca e de asteptata e clar ca nu o sa intru in urmatoarele secunde sa-l caut
rabdarea e o virtute pe care yo nu o am
iulik_chan
iulik_chan

Mesaje : 48
Data de înscriere : 27/04/2009

Sus In jos

Hana To Akuma Empty Re: Hana To Akuma

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum